Skip to content

DETAILING KAROSERII

Strefa detailingu – auto spa

Zapewniamy profesjonalną pielęgnację każdego samochodu lub jego wybranych elementów. Czystość i zabezpieczenie pojazdu jest dla nas bardzo ważne. Obsługujemy samochody nowe, ale także używane. Wykonujemy m.in. sprzątanie detailingowe, powłoki ceramiczne, korekty lakieru, folię ochronną PPF. Realizujemy zmianę koloru pojazdu, przyciemniamy szyby, pierzemy i czyścimy tapicerki oraz przygotowujemy samochód do sprzedaży. Istotne są dla nas zarówno wnętrze, jak i zewnętrzna strona pojazdu. Każda oferta jest dostosowana do Klienta, a wszystkie szczegóły są ustalane indywidualnie.

Zarezerwuj termin!

|

Kup Voucher na prezent lub kupon zniżkowy!

|

Korekta lakieru

Polerowanie, czyli korekta lakieru jest najbardziej spektakularnym zabiegiem, który przywraca głębię koloru i utracony blask karoserii. Podczas regeneracji lakieru usuwane są wszelkie rysy, zmatowienia i skazy.
Korektę lakieru wykonujemy w trzech wybranych przez Klienta opcjach:
1| usuwamy 50-60% rys – czas usługi do 24 godzin;
2| usuwamy do 80% rys – czas usługi do 36 godzin;
3| usuwamy 100% rys – czas usługi do 48 godzin;
Proces renowacji lakieru jest zabiegiem bezpiecznym i trwałym. Po wykonaniu korekty lakieru zaleca się zabezpieczenie go powłoką ceramiczną lub folią PPF. Cena korekty lakieru jest zależna od zakresu prac.

Powłoka ceramiczna

Zalety zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczną:
trwała ochrona przed czynnikami zewnętrznymi (warunki atmosferyczne, odpryski spowodowane uszkodzeniami przez drobne kamienie, czy odpryski podczas otwierania drzwi na wąskich miejscach parkingowych);
szklisty połysk i nasycona głębia koloru (powłoka ceramiczna jest dwukrotnie twardsza od lakieru, co zapobiega powstaniu mikrozarysowań i korozji);
spowolnione brudzenie i łatwość mycia (powłoka ceramiczna jest powłoką hydrofobową, która zmniejsza konieczność częstego mycia samochodu);
zachowanie wysokiej wartości samochodu.

Powłoka ceramiczna wykazuje trwałość w okresie do 10 lat (w przypadku trzyetapowej korekty lakieru). Koszt jest zróżnicowany i zależny od wyboru opcji oraz rozmiaru samochodu. Cena i czas wykonania powłoki ceramicznej są zależne od zakresu prac.

Folia ochronna PPF

Folie ochronne PPF (paint protection film) są najbardziej trwałym zabezpieczeniem lakieru samochodowego przed czynnikami zewnętrznymi. Jest to zaawansowane technologiczne rozwiązanie, które zapewnia pełną ochronę lakieru. Można je również zastosować do ochrony bardziej delikatnych i podatnych na uszkodzenia części nadwozia, takich jak przednie reflektory. Wykonujemy zabezpieczenie folią bezbarwną satynową lub błyszczącą.
Ogromną zaletą folii ochronnej na samochód jest zdolność do samoregeneracji. Pod wpływem ciepła (promieni słonecznych lub po umyciu samochodu ciepłą wodą) drobne zarysowania zabliźniają się. Jej silna odporność na zanieczyszczenia oraz hydrofobowość pozwala utrzymać czystość powierzchni folii przez długi czas, dzięki czemu lakier samochodu jest w stanie nienaruszonym.

Powłoka poliuretanowa wykazuje trwałość w okresie do 5 lat. Koszt jest zróżnicowany i zależny od wyboru opcji oraz rozmiaru samochodu. Cena i czas wykonania błony ochronnej są zależne od zakresu prac.

Udostępnij poprzez:
Skip to content